Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për laptop IBM Thinkpad T61 / R61u, 6600 mAh

Kodi i produktit:
196547
Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Thinkpad R61, Thinkpad R61i, Thinkpad R400, Thinkpad T61, Thinkpad T61p, Thinkpad T61u, Thinkpad T400
EAN:
4260226323550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 600
Kodi i prodhuesit:
PT2433

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet portative, laptopët apo kompjuterët janë ndër produktet më të përdorur sot. Për pasojë të përdorimit të shpeshtë, shfrytëzimit ditor apo konsumit të konsiderueshëm, bateria e pajisjes mund të dobësohet apo prishet tërësisht. Zgjidhja ideale është zëvendësimi i baterisë që do të zgjasë kohën e funksionimit të laptopit tuaj. Kjo bateri është mjaft e përdorshme kur ju udhëtoni shumë apo punoni jashtë për një kohë të gjatë dhe nuk keni mundësi ta rimbushni atë. Ky model i baterisë vjen me një kapacitet 6600 mAh dhe tension 10.8 V është i dizajnuar për laptopët: Lenovo IBM Thinkpad R400, R61, R61i, T400, T61, T61p, T61u.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve Toshiba:
Thinkpad R61, Thinkpad R61i, Thinkpad R400, Thinkpad T61, Thinkpad T61p, Thinkpad T61u, Thinkpad T400
EAN:
4260226323550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
6 600
Kodi i prodhuesit:
PT2433
Lloji:
Li-ion
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
10,8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE