Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri AVACOM për laptop Acer Aspire 7750/5750, TravelMate 7740 Li-Ion 11,1V, 7800mAh/87Wh

Kodi i produktit:
262187
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8591849051718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
7800
Kodi:
NOAC-775H-S26

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri zëvëndësuese nga kompania e mirënjohur AVACOM, e cila është Li-Ion dhe ka voltazh 11.1 V dhe kapacitet 7800 mAh, 87 Wh . Ajo është dizajnuar për laptopët Acer Aspire 7750/5750 dhe TravelMate 7740. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8591849051718
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
7800
Kodi:
NOAC-775H-S26
Lansuar:
4. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
11,1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE