Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Avacom për laptop Fujitsu Siemens LifeBook AH530, AH531, 10,8V, 5200mAh/56Wh

Kodi i produktit:
262191
Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Fujitsu:
Fujitsu LifeBook A530, Fujitsu LifeBook A531, Fujitsu LifeBook AH42/E, Fujitsu LifeBook AH502, Fujitsu LifeBook AH512, Fujitsu LifeBook AH530, Fujitsu LifeBook AH530/3A, Fujitsu LifeBook AH531, Fujits
EAN:
8591849051145
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
1 020

Si të porosisim në Gjirafa50?

73.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri zëvëndësuese nga kompania e mirënjohur AVACOM, e cila është Li-Ion dhe ka voltazh 10.8 V e kapacitet 5200 mAh, 56 Wh. Ajo është dizajnuar për laptopët Fujitsu Siemens AH530, AH531. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve Fujitsu:
Fujitsu LifeBook A530, Fujitsu LifeBook A531, Fujitsu LifeBook AH42/E, Fujitsu LifeBook AH502, Fujitsu LifeBook AH512, Fujitsu LifeBook AH530, Fujitsu LifeBook AH530/3A, Fujitsu LifeBook AH531, Fujits
EAN:
8591849051145
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
1 020
Kodi:
NOFS-AH53-806
Lansuar:
4. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
10.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE