Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri AVACOM për laptop HP ProBook 6360b, 6460b Li-Ion, 10,8V, 4400mAh, e zezë

Kodi i produktit:
262199
Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP 6360t Mobile Thin Client, HP Elitebook 8460p, HP Elitebook 8460w, HP Elitebook 8470p, HP Elitebook 8560p, HP EliteBook 8470w, HP EliteBook 8570p, HP ProBook 6360b, HP ProBook 6460b, HP ProBook 6465
EAN:
8591849075165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400

Si të porosisim në Gjirafa50?

46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateri zëvëndësuese nga kompania e mirënjohur AVACOM, e cila është Li-Ion dhe ka voltazh 10.8 V e kapacitet 4400 mAh. Ajo është dizajnuar për HP ProBook 6360b dhe 6460b. Produkti vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
HP 6360t Mobile Thin Client, HP Elitebook 8460p, HP Elitebook 8460w, HP Elitebook 8470p, HP Elitebook 8560p, HP EliteBook 8470w, HP EliteBook 8570p, HP ProBook 6360b, HP ProBook 6460b, HP ProBook 6465
EAN:
8591849075165
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti mAh:
4400
Kodi:
NOHP-PB60-N22
Lansuar:
6. 6. 2019
Lloji:
Litium-Ion (Li-ion)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Avacom
Voltazh V:
10.8

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE