Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Patona, 19V, 4,74A, 90W, 5x2,5mm

Kodi i produktit:
262338
EAN:
4055655207126
Energjia dalëse A:
4,74
Energjia maksimale dalëse W:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PT2562

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky karikues është dizajnuar për karikimin e baterisë së laptopit. Është zgjidhje alternative për modele të përzgjedhura laptopësh si ACER PREMIUM. Ka fuqi prej 90 W, tension 19 V, rrymë 4.74 A. Konektori i saj ka përmasa 12 x 5.5 x 2.5 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4055655207126
Energjia dalëse A:
4,74
Energjia maksimale dalëse W:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PT2562
Lansuar:
7. 6. 2019
Lidhës:
12 x 5,5 x 2,5 mm
Prodhuesi:
Patona
Tension V:
19

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE