Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë CaseLogic Advantage për laptop 11.6", e zezë

Kodi i produktit:
259616
Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 55 x 260
Dimensionet e jashtme:
330 x 55 x 300
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244626
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë është e përshtatshme për laptopa me madhësi 11.6'' dhe tabletë me madhësi 10.1''. Ka ngjyrë të zezë dhe përbëhet nga materiali i poliesterit cilësor. Është praktike për punë dhe argëtim. Përveç laptopit dhe tabletit, çanta ofron hapësirë edhe për telefon, dokumente apo gjëra të ndryshme të vogla. Ka një vegëz krahu që mund të rregullohet sipas dëshirës ose edhe të hiqet komplet dhe të mbahet si valixhe përmes vegëzës së dorës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 55 x 260
Dimensionet e jashtme:
330 x 55 x 300
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244626
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-ADVA111K
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
11.6
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,32
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE