Çantë CaseLogic Founder Query 26L, e kuqe

Kodi i produktit:
263879
Dimensionet e jashtme:
310 x 430 x 270
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854243483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-CCAM2126BRK

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë shpine përbëhet nga poliesteri i qëndrueshëm. Ka xhep kryesorë të ndarë me zingjirë për mbrojtjen e gjërave dhe xhep të përparmë të vogël. Përfshin poashtu xhep për shishe. Volumi i saj është 26L dhe përmasat e jashtme 31 x 27 x 43 cm. Ka vegëz dore dhe dy rripa krahu që mund të rregullohen sipas dëshirës tuaj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
310 x 430 x 270
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854243483
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-CCAM2126BRK
Lansuar:
27. 6. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Kuq
Pesha kg:
0.34
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE