Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë CaseLogic Intrata INT115, 15.6", e zezë

Kodi i produktit:
248692
Dimensionet e jashtme:
420 x 30 x 320
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
085854234733
Kodi i prodhuesit:
CL-INT115K
Lansuar:
5. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një çantë me ngjyrë të zezë për laptop me madhësi deri në 15.6". Çanta e mbron laptopin tuaj nga papastëritë, gërvishjet dhe dëmtimet tjera. Xhepi i përparëm përdoret për të ruajtur kabllot, përshtatësit apo aksesorët tjera.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
420 x 30 x 320
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
085854234733
Kodi i prodhuesit:
CL-INT115K
Lansuar:
5. 11. 2018
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
31
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
385
Pesha [kg]:
0.29
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE