Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë CaseLogic për laptopë 15,6", 10.1", e zezë

Kodi i produktit:
259624
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e brendshme mm:
410 x 70 x 310
Dimensionet e jashtme:
415 x 70 x 350
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244688

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta CaseLogic është dizejnuar për bartjen dhe mbrojtjen e laptopit me diagonale 15.6" me diagonale 10.1". Kjo çantë vjen me material të cilësisë së lartë dhe mundëson që tableti apo laptopi juaj të jetë i sigurtë. Çanta vjen e pajisur me shumë xhepa për vendosjen e aksesorëve të ndryshëm, dhe me rrip për bartjen sa më të lehtë dhe më të sigurtë. Kjo çantë vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e brendshme mm:
410 x 70 x 310
Dimensionet e jashtme:
415 x 70 x 350
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244688
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-ADVB116K
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
0,43
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE