Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë CaseLogic për laptop 11.6 ", e kaltërt

Kodi i produktit:
259612
Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 55 x 260
Dimensionet e jashtme:
330 x 55 x 300
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244633
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jo vetëm që çanta është një aksesor praktik, por gjithashtu ajo siguron mbrojtje të përsosur për laptopin dhe tabletën tuaj nga dëmtimi në punë ose gjatë argëtimit. Ndarja kryesor është e pajisur me një mbulesë shumë të butë, duke siguruar mbrojtje të përkryer për pajisjen. Brenda, kësaj ndarje është një xhep për tabletë dhe laptop. Ekziston edhe një vend për të ruajtur dokumentet. Xhepat e përparmë janë të siguruara me zinxhirë të fortë, ndërsa xhepi i vogël i telefonit celular ka një zinxhir të fshehur. Çanta është e bërë me poliester me cilësi të lartë që ofron qëndrueshmëri të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
330 x 55 x 260
Dimensionet e jashtme:
330 x 55 x 300
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854244633
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-ADVA111DB
Lansuar:
17. 4. 2019
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
11.6
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Kaltër
Pesha [kg]:
0,32
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE