Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë CaseLogic Uplink 26L, e kaftë/ulliri

Kodi i produktit:
263884
Dimensionet e jashtme:
300 x 450 x 280
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854243551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-CCAM3116OC

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

CaseLogic Uplink 26L është një çantë shpine me një dizajn të thjeshtë me dy ndarje, që paraqet funksionalitet, hapësirë dhe mbrojtje të madhe për gjërat e ruajtura. Kjo çantë ju siguron një vëllim të madh prej 26 l për mbrojtje të përkryer të gjërave tuaja. Pëlhura poliestër 1200D nga e cila është bërë çanta e shpinës është e lehtë, por gjithashtu shumë e qëndrueshme, kështu që të gjitha materialet dhe pajisjet tuaja gjithmonë do të ruhen dhe mbrohen në mënyrë të sigurtë. Me detaje të sofistikuara, çanta ofron shumë hapësirë për ruajtje për të gjitha gjërat tuaja. Ju mund të përdorni një xhep të brendshëm të mbushur për laptopin tuaj, një xhep të veçantë për tablet, një seksion i dytë i veçantë për fletoret, librat dhe sendet personale. Për më tepër, ajo ka një xhep të përparmë me një organizator për ruajtjen e gjërave elektronike të vogla ose çelësave. Sigurisht që çanta ka dy xhepa anësorë për një shishe për pije dhe madje edhe një për çadër të vogël. Dimensionet e jashtme të çantës janë 30 x 28 x 45 cm dhe peshon 0.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
300 x 450 x 280
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0085854243551
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
CL-CCAM3116OC
Lansuar:
27. 6. 2019
Lartësia e brendshme e laptopit mm:
31
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Materiali:
Poliester
Përmasat e brendshme të laptopit deri në mm:
265
Pesha kg:
0.5
Prodhuesi:
CaseLogic
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE