Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Cougar Fortress, e zezë

Kodi i produktit:
249256
Dizajnuar për:
Notebook, sluchátka
EAN:
4715302440725
Kodi:
3MGB1NXB.0001
Lansuar:
15. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë e butë me mbrojtje perfekte për pajisjet tuaja Karakteristikat: - Hapësirë për laptop deri në 15.6 "; - Interior i sofistikuar; - Rezistencë ndaj goditjeve dhe strukturë anti-dridhëse; - Ventilimi i shpinës; - Xhepa të brendshëm dhe të jashtëm; - Mundësi për mbyllje të sigurtë në sajë të dryrit; - Mund të mbahet në krahë apo në dorë;

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Notebook, sluchátka
EAN:
4715302440725
Kodi:
3MGB1NXB.0001
Lansuar:
15. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Cougar

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE