Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë DICOTA SmartSkin, 10 - 11.6", e zezë

Kodi i produktit:
250006
Dimensionet e brendshme [mm]:
285 x 35 x 205
Dimensionet e jashtme:
305 x 40 x 225
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158663851
Kodi:
D31178

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dicorta SmartSkin është çantë elegante e cila do ju mundësoj të bartni laptopin tuaj me të gjithë aksesorët e tij me siguri dhe lehtësi të plotë. Aksesori mund të bart laptop me madhësi diagonale prej 10 deri në 11.6", mban zinxhir të dyfishtë për mbyllje të lehtë dhe siguri të plotë, është krijuar nga poliesteri i kualitetit të lartë is dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
285 x 35 x 205
Dimensionet e jashtme:
305 x 40 x 225
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158663851
Kodi:
D31178
Lansuar:
24. 11. 2018
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
11.6
Materiali:
Neopren
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,23
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE