Çantë e laptopit Samsonite SIDEWAYS, 15.6", e kaltër / portokalltë

Kodi i produktit:
225285
Dimensionet e jashtme:
390 x 270 x 110
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5414847711589
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
22N*11004

Si të porosisim në Gjirafa50?

€69.50 * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Ne stok (1 artikull)
Paguaj me : deri në 12 këste pa kamatë për vetëm €5.79 në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
390 x 270 x 110
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5414847711589
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
22N*11004
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
260
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Materiali:
Polister, poliuretan
Ngjyra:
Kaltër, portokalli
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
375
Pesha [kg]:
0.4
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE