Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë e laptopit Samsonite SIDEWAYS LAPTOP, 13.3", e kaltër / portokalltë

Kodi i produktit:
225283
Dimensionet e jashtme:
345 x 245 x 100
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5414847711527
Kodi i prodhuesit:
22N*11002
Lansuar:
31. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Koleksioni i ri i çantave dhe çantave të krahut Samsonite Sideways ofron kualitetin e lartë, dizajnin, peshën e lehtë, mundësi për sistemimin e aksesorëve dhe mbi të gjitha çmimin e volitshëm, në një. Çanta e laptopit Samsonite Sideways 13.3'' iu ofron një pjesë të ndarë për laptop. Çanta vjen me ngjyrë të kaltër/ portokaltë dhe përbëhet nga poliestra. Pjesa e ndarë për laptop ka dimensione 33 x 23.5 x 2.7 cm. Peshon vetëm 0.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
345 x 245 x 100
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5414847711527
Kodi i prodhuesit:
22N*11002
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
235
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13.3
Materiali:
Poliester, poliuretan
Ngjyra:
Kaltër, portokalltë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
330
Pesha [kg]:
0.3
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE