Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Epson Soft Carry - EB-x05/x41/x42, EH-TW6 series, e zezë

Kodi i produktit:
240919
Dizajnuar për:
Laptop, Projektor
EAN:
8715946639796
Kodi i prodhuesit:
V12H001K69
Lansuar:
7. 8. 2018
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson e sjell çantën Soft Carry të dizajnuar speficikisht për bartjen e projektorit apo laptopëve më të vegjël me siguri dhe lehtësi. Hapësira e mjaftueshme e brendshme ju mundëson të merrni me vete të gjithë aksesorët shtesë. Aksesori është i pajisur me 1 rrip kraharori që mban sfungjer në mes për të mos ju lënduar gjatë mbajtjes, ju ofron mbrojtje nga impakti dhe dëmtimet e tjera të jashtme si dhe nga moti i keq dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop, Projektor
EAN:
8715946639796
Kodi i prodhuesit:
V12H001K69
Lansuar:
7. 8. 2018
Lloji:
Çantë
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE