Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë eSTUFF A1707, A1398 15 '' për Macbook Pro, e zezë / bardhë

Kodi i produktit:
213589
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e brendshme mm:
345 x 190 x 245
Dizajnuar për:
Laptop
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar më:
10. 5. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta është bërë nga mikrofibër me cilësi të lartë me një jetë shumë të gjatë. Materiali i përdorur trajtohet posaçërisht në sipërfaqe, kështu që largon lëngjet dhe është rezistent ndaj pluhurit. Pjesa e brendshme e çantës mbrohet nga një zinxhir cilësor. Prandaj laptopi juaj është i ruajtur në mënyrë të përsosur nga gërvishtjet dhe ndikimet e vogla dhe gjithmonë do të duket si i ri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e brendshme mm:
345 x 190 x 245
Dizajnuar për:
Laptop
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar më:
10. 5. 2017
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ESTUFF

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE