Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë eSTUFF Sleeve për PC/Macbook 13", e hirtë

Kodi i produktit:
279611
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
315 x 230 x 17
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5706998902085
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë praktike fleksibile mbron laptopin tuaj me një diagonale maksimale prej 13 " nga gërvishtjet, gungat dhe dëmtimet e tjera të shkaktuara nga bartja e shpeshtë e pajisjes. Falë përdorimit të një materiali me cilësi të lartë që largon lëngjet dhe po aq reziston në pluhur, pajisja e ruajtur është e sigurt gjatë gjithë kohës së transportit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
315 x 230 x 17
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5706998902085
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ES695105
Lansuar:
28. 1. 2020
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit inç:
13
Ngjyra:
Hirtë
Prodhuesi:
ESTUFF

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE