Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë eSTUFF Sleeve për PC/Macbook 14", e zezë

Kodi i produktit:
279612
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
355 x 245 x 22
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5706998902092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një çantë praktike dhe fleksibile, e cila mbron laptopin tuaj me një diagonale maksimale 14 " nga gërvishtjet, gungat dhe dëmtimet e tjera të shkaktuara nga mbajtja e shpeshtë e pajisjes. Falë materialit me cilësi të lartë rezistent ndaj ujit dhe pluhurit, pajisja është e sigurt gjatë gjithë kohës së transportit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
355 x 245 x 22
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5706998902092
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ES695120
Lansuar:
28. 1. 2020
Lloji:
Çantë, mbrojtëse
Madhësia maksimale e laptopit inç:
14
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
ESTUFF

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE