Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë EVERKI Advance, 18,4", e zezë

Kodi i produktit:
243006
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
490 x 80 x 360
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0874933002017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta Everki është elegante dhe mjaft voluminoze për çdo rast për punë, udhëtime apo ecje të gjata me të cilen mund të bartni të gjitha gjërat e nevojshme si laptop, tablet, libra e fletore si dhe aksesorë të ndryshëm. Kjo çantë është krijuar posaçërisht për bartjen e laptopëve me diagonalen deri në 18.4". Pjesa e brendshme e çantës është e ndarë në tri pjesë, atë për laptop, për libra apo dokumente të ndryshme. Rripi që ka kjo çantë vendoset rehatshëm në shpatullat tuaja dhe mund ta hiqni në çdo kohë që ju e ndjeni të nevojshme, dhe gjithashtu ka edhe rripin e pasëm që ndihmon shumë në mbajtje. Zinxhirët e kësaj çante janë të cilësisë të lartë, por gjithashtu edhe është pajisur me dorezë të kualitet të lartë e ngurtë dhe e mbushur mirë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
490 x 80 x 360
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
0874933002017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BAGBR-EVR-ADVANCE-18
Lansuar:
15. 8. 2018
Lartësia e brendshme e laptopit mm:
70
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit inç:
18.4
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në mm:
470
Pesha kg:
0,76
Prodhuesi:
EVERKI
Ueb-i i prodhuesit:
Everki.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE