Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë HP Pavilion Tech, e kaltër

Kodi i produktit:
256870
Dimensionet e jashtme:
300 x 170 x 500
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
193015631090
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5EF00AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë praktike me 2 krahë "HP Pavilion Tech" vjen me dizajn praktik për laptopa me madhësi diagonale deri në 15.6". Ofron mbrojtje ndaj gërvishtjeve, ndotjes dhe pluhurit. Ka disa xhepa shtesë me zinxhirë të dyfishtë dhe me bateri të integruar që ju lejon të karikoni laptopin, tabletin ose celularin tuaj kudo në lëvizje. për siguri maksimale. Madhësia e saj është 30 x 17 x 50 cm dhe pesha 0.86 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
300 x 170 x 500
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
193015631090
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5EF00AA
Lansuar:
11. 3. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE