Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë kraharori Vanguard ALTA SKY 53, 17", e hirtë

Kodi i produktit:
225740
Dimensionet e brendshme [mm]:
320 x 200 x 530
Dimensionet e jashtme:
380 x 270 x 580
Dizajnuar për:
SLR digjitale, dron, laptop
EAN:
4719856243900
Kodi:
Alta Sky 53

Si të porosisim në Gjirafa50?

305.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë Vanguard është ideale për deri në dy kamera profesionale DSLR së bashku me 6 - 8 lente ( deri në 300mm f / 2.8), ose dy pajisje flash me aksesorë, sistem kompakt për kamerë (CSC) me lente shtesë ose dron dhe aksesorë të tij. Përveç këtyre, çanta ka hapësirë edhe për një laptop 17 inç ose tablet. Çanta ka dy rripa të mbushur e të rregulluar dhe një sistem ergonomik të ajrit në shpinë dhe në shpatulla. Po ashtu në pjesën e pasme ka një xhep të veçantë e të sigurt, i cili mund të përdoret për të vendosur dokumentet e udhëtimit apo kuletën. Kjo çantë me dizajn modern dhe material të butë, ka dimensione të jashtme: 380 × 270 × 580 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
320 x 200 x 530
Dimensionet e jashtme:
380 x 270 x 580
Dizajnuar për:
SLR digjitale, dron, laptop
EAN:
4719856243900
Kodi:
Alta Sky 53
Lansuar:
4. 11. 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE