Çantë kraharori Vanguard ALTA SKY 53, 17", e hirtë

Kodi i produktit:
225740
Dimensionet e brendshme [mm]:
320 x 200 x 530
Dimensionet e jashtme:
380 x 270 x 580
Dizajnuar për:
SLR digjitale, dron, laptop
EAN:
4719856243900
Kodi:
Alta Sky 53

Si të porosisim në Gjirafa50?

305.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
320 x 200 x 530
Dimensionet e jashtme:
380 x 270 x 580
Dizajnuar për:
SLR digjitale, dron, laptop
EAN:
4719856243900
Kodi:
Alta Sky 53
Lansuar:
4. 11. 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE