Çantë krahu American Tourister, 15.6", e kaltër

Kodi i produktit:
225301
Dimensionet e jashtme:
320 x 495 x 210
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5414847772931
Kodi:
33G*41002
Lansuar:
31. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
320 x 495 x 210
Dizajnuar për:
Laptop, Tablet
EAN:
5414847772931
Kodi:
33G*41002
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
375
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Kaltër
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
260
Pesha [kg]:
0.6
Prodhuesi:
American Tourister
Ueb-i i prodhuesit:
Americantourister.eu

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE