Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë krahu Samsonite Karissa Biz, 14.1", e gjelbërt / hirtë

Kodi i produktit:
225313
Dimensionet e jashtme:
315 x 410 x 200
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5414847821158
Kodi:
60N*38006
Lansuar:
31. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

136.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.38 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë shpine kualitative Samsonite Ergo Biz - BACKPACK e punuar nga najloni dhe lëkura artificiale. Çanta shpine praktike e dizajnuar për ruajtjen e laptopëve, tabletëve, aksesorëve, dokumenteve dhe gjërave personale. Për mbajtje të rehatshme, ka rripat që rregullohen, rripa krahu dhe një dorez.. Çantë shpine me stil Samsonite Karissa Biz BACKPACK për laptop 14.1''. Materiali me cilësi të lartë (90% + 10% PU najloni), rripa te rehatshëm, një dorezë e sipërme, dhe një xhep te përparem. Ka dimensione 315 x 410 x 200 mm, peshë 0.7 kg dhe ngjyrë të gjelbërt/hiri.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
315 x 410 x 200
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
5414847821158
Kodi:
60N*38006
Lansuar:
31. 10. 2017
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
340
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14,1
Materiali:
Najlon, poliuretan
Ngjyra:
E gjelbër
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
250
Pesha [kg]:
0,7
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE