Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Lenovo 15.6 Toploader T210, e gjelbërt

Kodi i produktit:
249147
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
191999722117
Kodi:
GX40Q17232
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji:
Çantë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 
Ju kurseni : 5.00   (18%)
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lenovo Toploader është një çantë elegante e dizajnuar për laptop me madhësi prej 15,6", që ofron mbrojtje optimale dhe mbajtje të sigurt të pajisjeve tuaja. Ajo është e pajisur me dy xhepa të butë të mbushur me material të qëndrueshëm ndaj ujit, dorezë të rehatshme dhe rrip rregullues të supeve. Hapësira e mjaftueshme për pajisje dhe sende personale, e rehatshme edhe për mbajtje për një kohë të gjatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
191999722117
Kodi:
GX40Q17232
Lansuar:
14. 11. 2018
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
E gjelbër
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE