Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Lenovo ThinkPad Professional për laptop 15,6'', e zezë

Kodi i produktit:
281901
Dimensionet e jashtme:
410 x 330 x 63
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
192330023191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4X40Q26385

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë është ideuar posaçërisht për bartjen e laptopëve me diagonale deri në 15.6” dhe të tabletëve. Pjesa e brendshme e çantës është e ndarë në tri pjesë, atë për laptop, për tablet dhe për libra apo dokumente të ndryshme. Kurse në pjesën e përparme ka një xhep për aksesor të vegjël, si kabllo. Çanta është e përbërë nga material tejet i qëndrueshëm i najlonit dhe poliesterit, dhe ka këto dimensione: 410 x 330 x 63mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
410 x 330 x 63
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
192330023191
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
4X40Q26385
Lansuar:
29. 2. 2020
Lloji:
Çantë
Materiali:
Najlon, poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
0,73
Prodhuesi:
Lenovo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE