Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Port Designs cChicago EVO, 15.6" - 10.1" tablet, e zezë

Kodi i produktit:
250438
Dimensionet e jashtme:
500 x 340 x 190
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567044005080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
RP0373

Si të porosisim në Gjirafa50?

85.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Port Designs është njëra nga kompanitë eksperte për bartjen e sigurt të laptopëve dhe tabletëve me studion e dizajnit në Paris. Në Port Design do të gjeni mbrojtëse dhe mbështjellëse për të gjitha llojet e tabletëve dhe laptopëve, çanta elegante për gra dhe çanta sportive me një xhep që do e mbrojë laptopn tuaj derisa jeni në lëvizje. Kjo çantë Por Designs cChicago EVO është e dizajnuar për bartjen dhe mbrojtjen e laptopit tuaj me madhësi 13 deri 15.6'' dhe tabletit me madhësi 10.1''. Një cilësi inovative e çantës është porti i jashtëm USM i cili përdoret për mbushje. Çanta posedon edhe një xhep anësor për shishe ose çadër dhe një raincoat. cChicago EVO, është e përbërë nga poliestra 150D dhe lëkura sintetike 1200D/ 600D dhe vjen me dimensione 50 x 34 x 19 cm, xhepi për laptop 38.5 x 26 x 3.5 cm, peshë 790 g dhe ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
500 x 340 x 190
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567044005080
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
RP0373
Lansuar:
4. 12. 2018
Lartësia e brendshme e laptopit mm:
35
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Materiali:
Poliester, lëkurë PU
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në mm:
260
Pesha kg:
0.79
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE