Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Port Designs POLARIS BUNDLE Toploading për 15.6 '' + maus USB, i kuq

Kodi i produktit:
274064
Dimensionet e brendshme mm:
385 x 260 x 35
Dimensionet e jashtme:
430 x 330 x 55
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567045017709
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë praktike mbajtëse për një laptop 15.6" me një maus USB të përshtatshëm. Çanta ka dy xhepa, njëra për një laptop deri në 15.6 ” dhe tjetra për ruajtjen e dokumenteve, shënimeve, celularit, blicit dhe më shumë. Për lëvizje më të mirë, çanta është e pajisur me doreza praktike ose një rrip të lëvizshëm të shpatullave. Çanta gjithashtu vjen me një maus praktik USB. Është një maus me një set themelor të dy butonave së bashku me një rrotë lëvizëse, e cila shërben gjithashtu si një buton i tretë. Mausi është i pajtueshëm me iOS dhe Windows OS. Senzori optik ka rezolucion 800 DPI. Plug and Play.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme mm:
385 x 260 x 35
Dimensionet e jashtme:
430 x 330 x 55
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
3567045017709
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
501770
Lansuar më:
30. 10. 2019
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Kuqe
Pesha kg:
0.27
Prodhuesi:
Port Designs
Ueb-i i prodhuesit:
Portdesigns.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE