Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë RivaCase 5124 për laptop 13.3 - 14", e kuqe

Kodi i produktit:
281339
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403575178
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RC-5124-R
Lansuar:
19. 2. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë për laptop ose tablet me madhësi 13.3 - 14 ", e bërë nga një kombinim i materialit të poliesterit, neoprene dhe shkumës. Çanta ofron mbrojtje posaçërisht në qoshe. Posedon zinxhir të dyfisht për qasje të shpejtë. Dimensionet e brendshme: 348x250x25 mm. Dimensionet e jashtme: 355 x 258 x 30 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4260403575178
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RC-5124-R
Lansuar:
19. 2. 2020
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit inç:
14
Prodhuesi:
RivaCase

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE