Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine BESTLIFE për laptop 15.6 ", me lidhës USB dhe USB-C, e zezë

Kodi i produktit:
261170
Dimensionet e jashtme:
460 x 290 x 170
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6955481417370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BB-3458

Si të porosisim në Gjirafa50?

59.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë shpine e qepur me kualitet, e cila do të kënaqë çdo pronar të kompjuterëve personal portativë dhe pajisjeve të tjera elektronike. Ai siguron ruajtje për një laptop deri në 15.6 " dhe tablet deri në 10 ". Materiali i saj është poliestër, shtresë najloni 210d. Kur lëvizni në mjedise urbane, vijnë në përdorim xhepat e pajisur me një mekanizëm për të ruajtur gjërat tuaja nga hajdutët. Çanta ka lidhës USB dhe USB-C për karikimin e pajisjeve të lidhura.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
460 x 290 x 170
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6955481417370
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BB-3458
Lansuar më:
22. 5. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Materiali:
Najlon, poliester
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
BestLife
Ueb-i i prodhuesit:
Bestlifebags.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE