Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine BESTLIFE Travel Safe 15.6 ", me lidhës USB, e zezë

Kodi i produktit:
261168
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6955481417295
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BB-3456BK
Lansuar më:
22. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë shpine e pajisur mirë për bartje të rehatshme, e cila mban një laptop deri në 15.6 " dhe një tablet deri në 10 ". Xhepat janë të mbrojtura posaçërisht kundër vjedhjes. Çanta është e lehtë dhe e rehatshme për t'u mbartur me rripat e mbushur. Përfshin lidhësin USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6955481417295
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
BB-3456BK
Lansuar më:
22. 5. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Materiali:
Najlon, poliester
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
BestLife
Ueb-i i prodhuesit:
Bestlifebags.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE