Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë shpine dhe maus wireless Acer Starter Kit 15.6 "ABG950, e zezë

Kodi i produktit:
265463
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4710180247190
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NP.ACC11.029
Lansuar:
24. 7. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Acer Starter Kit është një çantë shpine dhe një maus wireless për laptopët Acer dhe laptopët 15.6 ". Çanta e shpinës është e rehatshme dhe e këndshme për përdorimin e përditshëm. Çdo laptop 15.6 " do të jetë i ruajtur me një mbushje të brendshme të amortizuar, ndërsa një rrip i përshtatshëm i krahëve siguron mbajtje të përshtatshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
4710180247190
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
NP.ACC11.029
Lansuar:
24. 7. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Acer

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE