Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine HP Commuter Backpack, e kaltër

Kodi i produktit:
256869
Dimensionet e jashtme:
290 x 160 x 440
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
193015630857
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5EE92AA

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë shpine është e përshtatshme për rrugë, udhëtime dhe shumë përdorime tjera. Është e dizajnuar në atë mënyrë për t'iu dhënë juve qasje të shpejtë në gjërat që ju nevojiten, si çelësa, telefon, laptop apo tablet. Çanta ka poashtu xhepa për shishe anash. Është e përshtatshme për laptopë me madhësi 15.6''.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
290 x 160 x 440
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
193015630857
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
5EE92AA
Lansuar:
13. 3. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15.6
Ngjyra:
Kaltër
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE