Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine Lenovo B210 për laptop 15.6", e zezë

Kodi i produktit:
232327
EAN:
191999684750

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 
Ju kurseni : 12.00   (45%)
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
45% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë shpine Lenovo B210 për laptopë me diagonale deri në 15.6 ", është bërë nga një material i papërshkueshëm nga uji. Çanta ofron një hapësirë të brendshme për laptop dhe shumë sende të tjera duke përfshirë libra ose karikues. Ajo ka një numër të xhepave të brendshëm. Ndarja kryesore mbyllet me zinxhirë. Dy shirita të shpatullave përdoren për bartje, ekziston edhe një lak mbajtës gjithashtu.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
191999684750

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE