Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë shpine PKG Cambridge për laptop 16 ", e zezë

Kodi i produktit:
260125
Dimensionet e jashtme mm:
343 x 483 x 178
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6671400149244
Kodi:
PKG-CAMBRIDGE-BLBL
Lansuar më:
3. 5. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

143.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo çantë shpine PKG është e lehtë dhe është e papërshkueshme nga uji. Çanta ka një dizajn praktik dhe minimalist, që është dizajnuar për laptop ose tablet me diagonale deri në 16 ". Pjesa e prapme e saj është me mbushje dhe ka rripa të rregullueshëm. Dizajni i saj i sofistikuar përfshin një ndarje të mbushur për laptop në pjesën e prapme, një xhep të brendshëm me zinxhir për dokumente dhe artikuj të vegjël, dhe një xhep të përparmë me zinxhir dhe me mbyllje me magnet. Gjithashtu, në të dy anët çanta ka xhepa për shishe uji.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme mm:
343 x 483 x 178
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6671400149244
Kodi:
PKG-CAMBRIDGE-BLBL
Lansuar më:
3. 5. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
16
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
PKG
Ueb-i i prodhuesit:
Pkgshop.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE