Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Vanguard VEO GO 42M, e zezë

Kodi i produktit:
264125
Dimensionet e brendshme [mm]:
245 x 95 x 420
Dimensionet e jashtme:
260 x 130 x 430
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VA01745
Lansuar:
2. 7. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

83.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.96 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Vanguard VEO GO 42M është një çantë shpine e përshtatshme për një kamerë Mirrorless / CSC / Hybrid me lentet e bashkangjitura dhe 2-3 lente shtesë, flash, aksesorë, një laptop 9.7" dhe një trekëmbësh VEO 2 GO. Gjithashtu për DSLR.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e brendshme [mm]:
245 x 95 x 420
Dimensionet e jashtme:
260 x 130 x 430
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
VA01745
Lansuar:
2. 7. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
9.7
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
0.9
Prodhuesi:
Vanguard

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE