Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë WENGER TECHPACK, për laptop 14 " dhe aksesorë, e zezë

Kodi i produktit:
277620
Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
180 x 310 x 440
Dizajnuar për:
Kamera, kamera me lente të këmbyeshme, laptopë
EAN:
7613329064344
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

152.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një pjesë e çantës së shpinës është përshtatur në mënyrë të përkryer për të mbajtur kamerën me lente dhe pajisje. Çanta mund të mbajë lehtësisht bateri, karta të memories dhe kabllo. Mbështjellja me cilësi të lartë siguron të gjithë artikujt e ruajtur me mbrojtje maksimale nga ndikimet dhe depozitimi i papastërtisë. Qasja e shpejtë siguron një përmbledhje dhe trajtim të lehtë të komponentëve të ruajtur. Kur hapni çantën, do të keni vend për të ruajtur në mënyrë të sigurt laptopin tuaj me një diagonale maksimale prej 14 ", tablet dhe të gjithë aksesorët. Laptopi është i siguruar me rripin Velcro. Rripat e rehatshëm të shpatullave, si dhe pjesa e pasme janë të ventiluara në mënyrë të përkryer, kështu që shpina juaj mbetet e thatë. Ju lehtë mund t’i rregulloni rripat në gjatësinë e kërkuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dimensionet e jashtme:
180 x 310 x 440
Dizajnuar për:
Kamera, kamera me lente të këmbyeshme, laptopë
EAN:
7613329064344
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
606488
Lansuar më:
14. 12. 2019
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
14
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
1.1
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE