Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë WENGER BC STAR, për laptop 14 /16 ", 0.9 kg, e zezë

Kodi i produktit:
277629
Dimensionet e jashtme:
410 x 290 x 200
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7613329064115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
606465

Si të porosisim në Gjirafa50?

134.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë me dizajn modern me zgjidhje inovative për ruajtjen e sendeve tuaja të vlefshme, përfshirë një laptop. Është bërë nga poliester i qëndrueshëm balistik dhe është e përshtatshme për transport të sigurt të elektronikës delikate. Ju do të vlerësoni ndarjen e mbushur për laptop me diagonale prej 14" - 16". Ajo gjithashtu ofron një xhep QuickAccess për tablet deri në 10 " dhe një ndarje me mbrojtje RFID. Dimensionet e çantës janë 20 x 41 x 29 cm dhe peshon 0.9 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
410 x 290 x 200
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7613329064115
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
606465
Lansuar:
14. 12. 2019
Lloji:
Çantë
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha kg:
0.9
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE