Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Xiaomi Mi Business 2, për laptop 15.6", e zezë

Kodi i produktit:
281177
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6934177715877
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
26402
Lansuar:
14. 2. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xiamoni është çantë elegante dhe tejet voluminoze për cdo rast, për punë, udhëtime apo ecje të gjata, me të cilën mund të bartni të gjitha gjërat e nevojshme, si laptop, tablet, libra e fletore dhe aksesorë të ndryshëm. Kjo çantë është ideuar posacërisht për bartjen e laptopëve me diagonale deri në 15.6” dhe të tabletëve. Pjesa e brendshme e cantës është e ndarë në tri pjesë, atë për laptop, për tablet dhe për libra apo dokumente të ndryshme. Kurse në pjesën e përparme ka xhep për aksesor të vegjël, si kabllo. Çanta është e përbërë nga material tejet i qëndrueshëm, kurse pjesa e rripëve të krahëve është e mbështjellur edhe me sfungjer, në mënyrë që edhe pas ecjeve të gjata të mos ju tendosen krahët. Dimensionet: 40 x 30.5 x 14cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6934177715877
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
26402
Lansuar:
14. 2. 2020
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE