Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Xiaomi Mi Business Backpack 2, për laptop 15.6", e hirtë e errët

Kodi i produktit:
281176
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6934177715884
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
26403
Lansuar:
14. 2. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë elegante me tre shtresa, e bërë nga materiali i papërshkueshëm nga uji, ka tre ndarje për të ruajtur një laptop 15.6", dhe sende personale, përfshirë shishet e ujit. Zinxhirët e dyfishtë të papërshkueshëm nga uji mbyllin çantën e shpinës dhe lejojnë qasje të shpejtë te gjërat. Madhësia 40 x 30.5 x 14cm, vëllimi 17L , përshtatet me fletë A4, 3-4 libra, 2-3 rroba të holla, shishe uji, laptop, iPad dhe sende personale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
6934177715884
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
26403
Lansuar:
14. 2. 2020
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit inç:
15.6
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE