Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë Xiaomi Mi Casual, e zezë

Kodi i produktit:
248836
Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
20375
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një cantë të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Xiaomi. Ky produkt ofron një komfort mjaft adekuat dhe po ashtu ka një dizajn elegant dhe të bukur. Pjesa e brendshme është e punuar me material të quajtur EPE që ështe shumë i fortë dhe rezistent ndaj ujit. Ka një hapësirë mëse të mjaftueshme ku mund të vendoset një laptop me madhësi prej 14 inch. Po ashtu ka hapësire edhe për vendosjen e gjësendeve tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
20375
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,95
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE