Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Çantë Xiaomi Mi Casual, rozë

Kodi i produktit:
248839
Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
20379
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çanta mund të mbajë tablete apo laptopë deri në 14 ". Hapësira e mjaftueshme do t'i plotësojë nevojat tuaja për portofol, blloqe, dokumente dhe objekte tjera. Pjesa e brendshme e çantës përbëhet nga materiali EPE, shumë i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj ujit. Rripat e shpinës janë të dizajnuar për të zvogëluar presionin në shpinë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
300 x 390 x 140
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
20379
Lansuar:
16. 11. 2018
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Rozë
Pesha [kg]:
0,95
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE