Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop HP Value 15.6"

Kodi i produktit:
163612
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
888793502013
Kodi i prodhuesit:
K0B39AA#ABB
Lansuar:
27 Nëntor 2014
Lloji:
Çantë shpine

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Çanta e shpinës e ofruar nga kompania prodhuese Hewlett-Packard është dizajnuar posaçërisht për laptop të së njëjtës kompani. Mirëpo mundëson edhe përdorimin për laptopë të kompanive të tjera me madhësi të ngjashme. Çanta është shumë e përshtatshme gjatë udhëtimeve. Ky produkt mund të përdoret nga studentët si dhe njerëzit që punojnë. Kjo çantë praktike është dizajnuar për laptop të madhësisë 15.6" dhe ofron hapësirë të mjaftueshme për karta biznesi dhe artikuj të tjerë. Dimensionet e çantës janë 310 x 100 x 445 mm ndërsa pesha e saj është 465 g. Ky produkt vjen në disa ngjyra elegante.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
888793502013
Kodi i prodhuesit:
K0B39AA#ABB
Lansuar:
27 Nëntor 2014
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [mm]:
310 x 100 x 445
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE