Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për Macbook Pro dhe iPad 15”, e zezë

Kodi i produktit:
206760
Dimensionet e jashtme:
400 x 320 x 80
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329008010
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
600643

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
78.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një çantë me stil e prodhuar nga materiali i qëndrueshëm me kualitet të lartë, i cili i përgjigjet madhësisë prej 15” dhe 10 litra. Përfshin dimensione prej 40 x 32 x 8 cm dhe mund ta akomodojë pa problem një Macbook Pro ose iPad. Kjo çantë përfshin interior të hartuar mirë dhe pjesë të jashtme të qëndrueshme. Çanta përmban xhepa SENSOR për ruajtjen e gjërave esenciale. Kjo çantë ka ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
400 x 320 x 80
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329008010
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
600643
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,9
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE