Çantë për notebook DICOTA 14-15.6", e zezë

Kodi i produktit:
181815
Dimensionet e jashtme:
415 x 295 x 80
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7332752003644
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
D30491

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Çantë për notebook me madhësi prej 14” deri në 15.6” në ngjyrë klasike të zezë. Kjo çantë e prodhuar nga kompania DICOTA multi Plus, BASE është e pajisur me një pjesë të veçantë për vendosjen e një notebook-u përmes një kornize të metaltë e cila siguron mbrojtje shtesë të pajisjes tuaj. Në pjesën e pasme të xhepit ndodhet një organizues i cili bart aksesorë të ndryshëm, si celularë, kalkulator, lapsa dhe shumë artikuj të tjerë. Kjo çantë dore do të jetë shoqëruesi juaj i vazhdueshëm në udhëtime biznesi duke garantuar fleksibilitet dhe lëvizshmëri maksimale. Ky produkt vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
415 x 295 x 80
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7332752003644
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
D30491
Lansuar:
25 Nëntor 2015
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
40
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Materiali:
Polister
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
265
Pesha [kg]:
0,9
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE