Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për notebook Wenger Transit 16”, e zezë

Kodi i produktit:
206765
Dimensionet e jashtme:
330 x 460 x 250
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329007945
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
600636

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë është një çantë me stil e prodhuar nga një material me kualitet të lartë, i cili i përgjigjet madhësisë prej 16”. Përfshin dimensione prej 33 x 46 x 25 cm dhe mund ta akomodojë pa problem një laptop ose tablet. Kjo çantë përfshin interior të hartuar mirë dhe pjesë të jashtme të qëndrueshme. Çanta përmban xhepa SENSOR për ruajtjen e gjërave esenciale. Kjo çantë ka ngjyrë të zezë ndërsa pesha e saj është optimale me vetëm 1.15 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
330 x 460 x 250
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329007945
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
600636
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
16
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
1,15
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE