Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop DICOTA Multi PRO 11-14,1 "

Kodi i produktit:
148119
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158660577
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
D30849
Lansuar:
12 Mars 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbroni instrumentet tuaja të vlefshme dhe të ndjeshme me çantat dhe valixhet Dicota. Çanta është e dizajnuar për laptopët me diagonale të ekranit 11 deri në 14.1 ", por gjithashtu edhe tabletët me ekran që ka diagonale prej 10 ", i cili është i pajisur me material shumë të butë (najllon). DICOTA Multi PRO është një çantë elegante e cila ofron hapësirë për dokumente dhe aksesorëve mobil. Në pjesën e përparme ka xhepa për të ruajtur telefonin mobil, lapsa, kartela të biznesit dhe aksesorë të vogël, kurse mbrapa ka xhepa të përshtatshëm për ruajtje të dokumenteve. Ka një rryp gjatësinë e të cilit mund ta rregullojmë sipas zgjedhjes sonë. Dimensionet e brendshme e destinuara për llaptopin janë 340 x 245 x 40 mm dhe ka peshë 1.2 kg dhe dimensione në tërësi 380 x 295 x 130 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7640158660577
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
D30849
Lansuar:
12 Mars 2014
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
245
Lloji:
Çantë
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
14,1
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
40
Prodhuesi:
DICOTA

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE