Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë për laptop WENGER PEGASUS - 17", e kaltër

Kodi i produktit:
206768
Dimensionet e jashtme:
340 x 470 x 230
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7613329007976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
600639

Si të porosisim në Gjirafa50?

111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Në shikim të parë ju do të vëreni një çantë të përshtatshme, moderne dhe shumë miqësore për shfrytëzim të përditshëm. Organizimi në xhepat brenda saj siguron vend për kabllon, karikuesin dhe aksesorëve tjerë. Ju nuk keni nevojë të brengoseni për gërvishtje ose dëmtime tjerë. PEGASUS ka një vëllim prej 23 litra dhe madhësi 17 " e cila është e mjaftueshme për bartjen e pajisjeve për të cilat është e destinuar. Pesha e saj është 1.9 kg me dimensione 34 x 47 x 23 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
340 x 470 x 230
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
7613329007976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
600639
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17
Materiali:
Poliester
Ngjyra:
Hiri
Pesha [kg]:
1,9
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE