Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Çantë ALEXA WENGER për laptop 16", e zezë

Kodi i produktit:
206783
Dimensionet e jashtme:
280 x 400 x 130
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329035559
Kodi i prodhuesit:
601376
Lansuar:
1 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

WENGER çantë shpine ALEXA në shikim të parë, e rahatshme, moderne dhe e pëlqyer për femra. Çdo laptop apo tablet është i mbushur nga brenda dhe i butë nga jashtë kështu që nuk do të keni dhimbje shpine. E gjitha që ju intereson në lidhje me ndonjë çantë është se a përshtatet me laptopin tuaj, tablet apo cilendo pajisje tjetër, atëherë kjo iu përmbushë kërkesat tuaja si dhe ofron mbrojtje. ALEXA çantë shpine deri në 13 litra dhe madhësi 16". Kjo çantë siguron rehati dhe kualitet të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet e jashtme:
280 x 400 x 130
Dizajnuar për:
Laptop, tablet
EAN:
7613329035559
Kodi i prodhuesit:
601376
Lansuar:
1 Shkurt 2017
Lloji:
Çantë shpine
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
16
Materiali:
Najlon, poliester
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
0,7
Prodhuesi:
WENGER

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE